Новости Винницы : Мы в Фейсбуке Новости Винницы : Мы в твиттере RSS Лента новостей: Винница и Винницкая область email рассылки по Виннице

Учні вінницької школи №10 передали бійцям в зону АТО власноруч зроблені обереги печиво листи та маскувальні сітки

2014-12-04T16:52:55+02:00

Назва: Учні вінницької школи №10 передали бійцям в зону АТО власноруч зроблені обереги, печиво, листи та маскувальні сітки
Текст:

діти.jpgСьогодні до Дня Збройних Сил України у школі № 10 для бійців АТО зібрали зроблені школярами обереги, печиво, листи, маскувальні сітки та теплі речі. Також дівчата та хлопці сплели для захисників маскувальні сітки. Все це вони передали волонтерам, які повезуть вантаж бійцям. А волонтери у свою чергу передали дітям від військових прапор з передової та фотокартки з зони АТО.

 

У Вінниці постійно триває збір гуманітарних вантажів у зону АТО для підтримки наших військових. Чи не найбільше радості бійці отримують від дитячих подарунків: листівок з побажаннями перемоги, печива, яке випікають самі школярі, сувенірів з державною символікою. Сьогодні подарунки бійцям зібрали діти зі школи №10.

«Ми вже не перший раз передаємо волонтерами подарунки нашим військовим у зону АТО. Зараз вирішили зробити акцію до Дня Збройних Сил України. Школярі спекли для військових печиво та власноруч його розмалювали, написали патріотичні листи з малюнками, зібрали теплі речі, зробили багато різних сувенірів з патріотичною символіко. Крім того, сьогодні ми передаємо маскувальні сітки, які сплели школярі. Ці сітки у нас розташовані у коридорах і діти на перервах їх плетуть. Також дівчата та хлопці передають прапори України, на яких написали побажання бійцям. Все це виховує у школярів патріотичні почуття, а військовим – піднімає патріотичний дух. Тому ми й надалі будемо продоводити такі заходи», – розповідає директор школи №10, депутат міської ради Світлана Куца.

Також Світала Куца розповіла, що на минулому тижні школярі вже передавала допомогу бійцям, і волонтери пообіцяли дітям привезти з передової вітання. Вони виконали обіцянку і сьогодні передали школярам прапор від наших військових з подякою за підтримку. Крім того вони привезли фотографії бійців з зони АТО. «Ми вже не вперше веземо допомогу військовим на передову. Бійці радіють подарункам від дітей. Носять сувеніри постійно з собою – хтось у кишені біля серця, хтось – у касці, вони для них як обереги. Коли військові дивляться на дитячі малюнки, вони відчувають себе ближче до домівки», – каже волонтер Андрій.

«Я вже більше десяти разів був на передовій і передавав допомогу бійцям. Дорослі мужні чоловіки, які вже воювали і пережили обстріли, коли беруть до рук дитячі малюнки, на їхніх очах виступають сльози. Вони кажуть, що воюють саме задля дітей, в тому числі й за тих, хто намалював ці малюнки», – зазначив волонтер Валентин.

 

 

Автор публікації: Департамент у справах ЗМІ

Источник → http://www.vmr.gov.ua/Lists/CityNews/ShowNews.aspx?ID=1671

Предварительный просмотр материала    (открыть сайт)
   Еще в разделе ↓↓↓