Новости Винницы : Мы в Фейсбуке Новости Винницы : Мы в твиттере RSS Лента новостей: Винница и Винницкая область email рассылки по Виннице

​Вінницькі комунальники просять водіїв не залишати автомобілі вздовж проїжджих частин аби не заважати розчищати сніг

2019-01-12T10:31:28+00:00

Назва: ​Вінницькі комунальники просять водіїв не залишати автомобілі вздовж проїжджих частин, аби не заважати розчищати сніг
Текст:
80 081.jpgЗ самого ранку вінницькі  комунальні служби працюють на дорогах міста у повному складі. 630 двірників та понад 50 одиниць техніки забезпечують розчистку снігу на шляхах та прибудинкових територіях міста. Також прибирають зупинки громадського транспорту, тротуари та посипають дороги протиожеледною сумішшю. 

Працівники комунальних служб просять водіїв не залишати автомобілі вздовж проїжджих частин, щоб припаркований транспорт не заважав проводити розчистку доріг. З самого ранку на прибудинкових територія працюють двірники та прибиральна техніка.

«На разі на прибудинкових територіях працює 630 двірників та 21 одиниця тротуарно-прибиральної техніки. Оскільки сніг не перестає йти, то роботи продовжуватимуться й надалі. Над розчисткою снігу працюватимемо і після обіду», - повідомив директор департаменту житлового господарства ВМР Роман Фурман. 

Як повідомив начальник КП «Вінницьке шляхове управління» Володимир Чорновол, на дорогах міста працює 35 одиниць прибиральної техніки. Розпочали вони роботу, як тільки почав йти сніг. Працівники шляхового управління розчищають проїжджу частину та посипають її протиожеледною сумішшю, прибирають сніг на зупинках громадського транспорту та тротуарах. 

Нагадаємо, що поблизу закладів торгівлі, громадського харчування, офісів, установ і організацій прибирання мають забезпечити їх керівники та власники. Така норма передбачена в Правилах благоустрою міста, її виконання контролює Муніципальна поліція.

Автор публікації: Департамент у справах ЗМІ та зв'язків з громадськістю Вінницької міської ради т.: 59-51-85; 59-53-10 59-52-44

Источник → http://www.vmr.gov.ua/Lists/CityNews/ShowNews.aspx?ID=5669

Предварительный просмотр материала    (открыть сайт)