Новости Винницы : Мы в Фейсбуке Новости Винницы : Мы в твиттере RSS Лента новостей: Винница и Винницкая область email рассылки по Виннице

У Вінниці стартував новий сезон роботи фонтану ROSHEN

2019-04-20T18:14:57+00:00

Назва: У Вінниці стартував новий сезон роботи фонтану ROSHEN
Текст:

​Сьогодні, 20 квітня, найбільший в Європі вінницький світломузичний фонтан ROSHEN розпочав сезон 2019 року. Урочиста програма відкриття  проходила під гаслом «Ми - Україна».

Щороку навесні із настанням тепла у Вінниці розпочинає свою роботу світломузичний фонтан. Цього року зі сцени лунали патріотичні гасла – «Ми - Україна». А свої найкращі хіти виконали відомі українські виконавці та грути: Віктор Бронюк та гурт ТІК, KOZAK SYSTEM, ФОМА ' МАНДРИ, Тарас Чубай та «Плач Єремі́ї», а також Тарас Петриненко й Марія Бурмака.

На відкритті сезону були присутні тисячі вінничан, гості міста, військові, які захищали державу від російської агресії на Донбасі, а зараз проходять медичну реабілітацію у Вінницькому клінічному військово-медичному центрі Центрального регіону, родини воїнів АТО та тисячі вінничан, представники міської та обласної влади, народні депутати України. 

Довідка:

Найбільший у Європі світломузичний Фонтан із єдиною у світі системою занурення під воду та реконструйована Набережна «Roshen» відкриті 4 вересня 2011 року. Фонтан Roshen розташований у руслі річки Південний Буг і має довжину 140 метрів і висоту струменя до 60 м. Фонтан Roshen нараховує сім програм тривалістю 20 хвилин та 8 коротких – тривалістю 5-6 хвилин. Цей соціально-культурний та інфраструктурний проект ініційований Петром Порошенком, реалізовано за рахунок інвестицій Фонду Порошенка та Міжнародної корпорації ROSHEN. Загальна вартість проекту Набережної і Фонтану перевищує 100 млн грн.
Источник → http://www.vmr.gov.ua/Lists/CityNews/ShowNews.aspx?ID=5898

Предварительный просмотр материала    (открыть сайт)
   Еще в разделе ↓↓↓