Новости Винницы : Мы в Фейсбуке Новости Винницы : Мы в твиттере RSS Лента новостей: Винница и Винницкая область email рассылки по Виннице

У цьому році всі дитячі садочки міста будуть забезпечені дев'ятиступеневими системами очищення води

2019-04-24T09:40:47+00:00

Назва: У цьому році всі дитячі садочки міста будуть забезпечені дев'ятиступеневими системами очищення води
Текст:

58543786_279969202944443_7870454546886033408_n.jpgУ Вінниці продовжується реалізація проекту «Якісна вода – здорові діти – здорова нація». До середини травня у всіх дитячих садочка міста планується встановити і підключити інноваційні системи 9-ступеневої очистки води. Це вперше в Україні муніципалітет підійшов комплексно до рішення по забезпеченню дітей якісною питною водою в освітніх закладах.

У дошкільному навчальному закладі № 35 така система очищення води вже налагоджена. Під час візиту до садочка Вінницький міський голова Сергій Моргунов цікавився, як працює нове обладнання чи задоволений колектив закладу. Відповідь була однозначна у підтримку цієї ініціативи.   

Директорка департаменту освіти міської ради Оксана Яценко зазначила: «Минулого року в нас почалось встановлення фільтрів у закладах загальної середньої освіти у кількості 36. Також встановлено таке обладнання в 15 садочках. Цього року фільтри з'являться ще 33 садочках. До середини травня усі дошкільні заклади  будуть мати дев'ятиступеневу систему очищення води». 

Комплексна очистка води, яку запроваджують, передбачає систему зворотного осмосу – це технологія очищення води, яка використовує напівпроникні мембрани. Основна ціль полягає у продавлюванні води під високим тиском через напівпроникну мембрану з метою усунення з води шкідливих речовин, органіки, колоїдних часток і бактерій. Вода проходитиме дев'ять ступенів очистки з ультрафіолетовою лампою та мінералізатором.

«Якщо говорити про заклади освіти і охорони здоров'я, то для нас ці напрямки в пріоритеті. Спочатку встановили системи очистки води у всіх школах. Потім розпочали у дитячих садках. І на сьогоднішній день передбачено кошти, щоб завершити процес по всіх ДНЗ. Плюс НВК Десни. Ми поспілкувались з вихователями і працівниками харчоблоку, і вони дуже позитивно відгукуються про такі системи. Найголовніше, що це однозначно покращує стан здоров'я дітей. На наступний рік будемо розглядати можливість забезпечення такими системами наших лікарень», - сказав Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

Автор публікації: Департамент у справах ЗМІ та зв'язків з громадськістю Вінницької міської ради т.: 59-51-85; 59-53-10; 59-52-44

Источник → http://www.vmr.gov.ua/Lists/CityNews/ShowNews.aspx?ID=5910

Предварительный просмотр материала    (открыть сайт)
   Еще в разделе ↓↓↓