Новости Винницы : Мы в Фейсбуке Новости Винницы : Мы в твиттере RSS Лента новостей: Винница и Винницкая область email рассылки по Виннице

До Дня міста фіналістка шоу «Танцюють всі» Лідія Соклакова проведе запальний майстер клас в рамках проекту «DanceHub»

2019-09-11T11:35:39+00:00

Назва: До Дня міста фіналістка шоу «Танцюють всі» Лідія Соклакова проведе запальний майстер-клас в рамках проекту «DanceHub»
Текст:

14 вересня о 17:00 на майдані біля Літнього театру відчути ритм танцю запрошують 
Раду Поклітару, Лідія Соклакова (м.Київ) та Джозз (м.Вінниця)

Проект «DanceHub»  реалізується громадською організацією «Креативний простір» у рамках конкурсу грантів до Дня міста від Фонду громади «Подільська громада» за підтримки ЖК Premier Tower, Ісар Єднання та Вінницької міської ради.

Вінничанка Лідія Соклакова увійшла в 20 найталановитіших, ставши фіналісткою національного талант-шоу «Танцюють всі-4». Зараз Лідія – балетмейстерка вистав Київського національного академічного молодого театру, постановниця хореографічних відеопроектів «Рахунок» і «Top yourself», засновниця і хореографиня артпроєкту «LSDance».

На жаль, за станом здоров'я, взяти участь у проекті та розділити свято з вінниччанами не зможе хореографиня  Марія Рябошапка.Источник → https://www.vmr.gov.ua/Lists/CityNews/ShowNews.aspx?ID=6239

Предварительный просмотр материала    (открыть сайт)
   Еще в разделе ↓↓↓