Новости Винницы : Мы в Фейсбуке Новости Винницы : Мы в твиттере RSS Лента новостей: Винница и Винницкая область email рассылки по Виннице

Працівників сфери освіти Вінниці запрошують взяти участь у інтелектуальному змаганні з гри «Що Де Коли»

2019-09-18T06:26:49+00:00

Назва: Працівників сфери освіти Вінниці запрошують взяти участь у інтелектуальному змаганні з гри «Що? Де? Коли?»
Текст:
ЩДК_24_09_афіша_колір.jpgМіський палац мистецтв та департамент освіти Вінницької міської ради запрошують команди працівників навчальних закладів міста долучитися до інтелектуального змагання з гри «Що? Де? Коли?». Захід відбудеться з нагоди Дня працівників освіти.

Змагання відбудеться 24 вересня у Міському палаці мистецтв (вул. Стрілецька, 44), початок о 18:00. У складі однієї команди має бути не більше шести людей. Кількість команд від одного навчального закладу  – не обмежується.

Інтелектуальне змагання з гри «Що? Де? Коли?» до Дня працівників освіти – це можливість для команди викладацького складу навчального закладу в цікавий спосіб відзначити професійне свято. А також – підвищити рівень власної ерудиції, обмінятися в змагальній формі досвідом із колегами, підвищити рівень комунікації, провівши спільне  інтелектуальне дозвілля. 
Всі переможці та призери змагань будуть відзначені тематичними кубками, дипломами та цінними призами.    

За додатковою інформацією та для попередньої реєстрації команд звертайтесь:
- тел.: (098) 479-72-52, (063) 668-67-68 (viber) – Штельмах Сергій Анатолійович, завідувач відділу культурно-освітньої роботи Міського палацу мистецтв;
- або за  телефонами: (0432) 65-56-12, 65-56-13 (Міський палац мистецтв).


Источник → https://www.vmr.gov.ua/Lists/CityNews/ShowNews.aspx?ID=6260

Предварительный просмотр материала    (открыть сайт)