Новости Винницы : Мы в Фейсбуке Новости Винницы : Мы в твиттере RSS Лента новостей: Винница и Винницкая область email рассылки по Виннице

Відтепер дізнатись про виконаний капремонт у вінницьких багатоповерхівках можна онлайн

2019-10-10T06:36:59+00:00

Назва: Відтепер дізнатись про виконаний капремонт у вінницьких багатоповерхівках можна онлайн
Текст:
012.PNGДепартамент житлового господарства  Вінницької міської ради запустив публічну карту в Google Maps, на якій можна побачити, які капітальні ремонти виконували в тому чи іншому будинку.  На мапі розміщені дані починаючи з 2017 року. Наразі мапа працює в тестовому режимі.

Карта, на якій можна знайти інформацію про те, який ремонт виконували в окремому будинку, розташована за посиланням https://www.google.com/maps/d/u/0/viewer?mid=12tUbwFBoMSDYKJN9T4ybgYJOnc7G-mTY'll=49.242610000000006%2C28.499078699999927'z=14. Також там позначені будинки, які жодного разу не долучалися до програми співфінансування капітальних ремонтів. 

Щоб скористатися картою потрібно з лівого боку сторінки вибрати розділ, який цікавить і ввести свою адресу. На мапі з'явиться ряд позначок. Далі потрібно обирати потрібну адресу і дізнатись, який капітальний ремонт було виконано у цьому будинку. 

Також на мапі є інформація з переліком будинків, де створено ОСББ, та які роботи й коли були там виконані.

«Ми створили таку карту, аби інформувати мешканців про ті види капітальних ремонтів, які були виконані у будинках. Також тут можна побачити й інформацію про те, хто здійснює управління будинками. Карта буде оновлюватися щоквартально, адже можуть змінюватися управителі та кількість будинків, у яких виконані роботи. В подальшому ми плануємо удосконалювати карту і винести на неї інформацію про плани на наступний рік», - повідомив директор департаменту житлового господарства міського бюджету Роман Фурман.  

Крім цієї карти на офіційному сайті Вінницької міської ради є публічна Мапа звернень http://map.vmr.gov.ua/ , де вінничани можуть залишити інформацію про аварійну ситуацію або потребу в ремонті. 
 Автор публікації: Департамент у справах ЗМІ та зв'язків з громадськістю Вінницької міської ради т.: 59-51-85; 59-53-10; 59-52-44

Источник → https://www.vmr.gov.ua/Lists/CityNews/ShowNews.aspx?ID=6333

Предварительный просмотр материала    (открыть сайт)