Новости Винницы : Мы в Фейсбуке Новости Винницы : Мы в твиттере RSS Лента новостей: Винница и Винницкая область email рассылки по Виннице

Сергій Моргунов: «У Вінниці встановлять унікальну промислову систему накопичення енергії»

2021-07-26T10:02:35+03:00

Назва: Сергій Моргунов: «У Вінниці встановлять унікальну промислову систему накопичення енергії»
Текст:

Вінницька міська рада видала KNESS містобудівні умови та обмеження на будівництво промислової системи накопичення енергії (Energy Storage System). Це перший накопичувач, який розробили, спроектували та виготовили повністю в Україні. Потужність батареї становитиме 1 МВт, а її ємність - 1 МВт на годину. Про це повідомив на своїй сторінці у Фейсбук Сергій Моргунов.

Проект реалізує @ KNESS. Виконком міськради надав містобудівні умови та обмеження на будівництво цього унікального об'єкту. «Energy Storage System складається з батарейних кластерів, які є результатом роботи лабораторії силової електроніки KNESS RnD Center, що тривала близько року. Усі інтелектуальні системи цих модулів є нашою власною розробкою. Вони виконують функції балансування заряду комірок всередині модулів, моніторингу та управління всіма процесами, що відбуваються в межах кластера», - зазначив керівник відділу силової електроніки KNESS RnD Center Володимир Голодюк.

Накопичувач дозволяє споживати електроенергію, коли у ній є потреба, а не лише тоді, коли вона була згенерована. «Такі інноваційні рішення стратегічно важливі не тільки для Вінниці, а всієї держави. Це дає можливість підвищити гнучкість та ефективність енергосистеми. А в подальшому - збільшити обсяги виробництва чистої електроенергії з відновлювальних джерел», – каже міський голова Сергій Моргунов.

Нагадаємо, що у нашому місті також вперше в Україні планується розпочати виробництво зеленого водню, окрім того, створити систему малого розподілу електроенергії для індустріальних парків. «Для нас важливо, що такі проекти впроваджуються саме у Вінниці. Зелена економіка та екологічно чисте середовище – пріоритети нашої Стратегії «Вінниця 3.0». Подібні ініціативи будемо стимулювати і підтримувати», – зазначив Сергій Моргунов.

 


Источник → https://www.vmr.gov.ua/Lists/CityNews/ShowNews.aspx?ID=8284

Предварительный просмотр материала    (открыть сайт)
   Еще в разделе ↓↓↓