Новости Винницы : Мы в Фейсбуке Новости Винницы : Мы в твиттере RSS Лента новостей: Винница и Винницкая область email рассылки по Виннице

Сергій Моргунов: «На п'яти вулицях у приватному секторі нові дороги з початку року»

2021-07-27T11:00:05+03:00

Назва: Сергій Моргунов: «На п'#39;яти вулицях у приватному секторі - нові дороги з початку року»
Текст:

Нещодавно завершено капітальний ремонт Пластового тупика на Старому місті. Тут заасфальтували майже 1000 кв м. Тривають роботи на вулицях Суворова та Тракторній. Роботи проходять на умовах співфінансування.

«На п'яти вулицях у приватному секторі - нові дороги з початку року. Працюємо згідно з графіком, який складений спільно з мешканцями. Адже важлива їхня дольова участь у цих проектах, – каже міський голова Сергій Моргунов. – Пластовий тупик на Старому місті - приклад об'єднання зусиль. Люди зібрались, домовились, визначились з планом робіт. Підтримку з бюджету у першу чергу отримують саме такі вінничани - активні і згуртовані. На цій ділянці заасфальтували майже 1000 кв м. Як кажуть мешканці цієї вулиці – приємно, що біля їхніх будинків вже гарна дорога».

Також в цьому році новий асфальт на умовах співфінансування вже постелили на вулиці Юрія Курія в районі олієжиркомбінату. Тут заасфальтували майже півкілометра дороги – понад 1700 кв м покриття. Також завершили ремонт по 2-му провулку Вишневського, вул Гагаріна та Огієнка. 

«Ще дві вулиці  – у роботі. Наразі на умовах співфінансування асфальтують вулицю Суворова це – 435 метрів. Тут вже викопали корито, засипали його щебенем. Сьогодні плануємо приступити до асфальтування», – каже в.о. директора департаменту комунального господарства та благоустрою міської ради Юрій Семенюк.

Тривають роботи й на вулиці Тракторній, а саме: на ділянці протяжністю 275 метрів. Тут ремонт проводять також на умовах співфінансування. Вже викопали корито, будуть приступати до засипки щебеню. 

«Ми розуміємо, що попит на впорядкування інфраструктури у районах приватної забудови є. Вінничани активно звертаються, щоб стати учасниками програми співфінансування. І головне, що понад 10-річний досвід цієї програми підтверджує її ефективність – результатом люди задоволені», – зазначив Сергій Моргунов. 

Також у місті триває поточний ремонт вулиць. За минулий тиждень відремонтували 1424 м2 доріг на вулицях: Ватутіна, Чумацькій, Амосова, Г. Успенського, Гонти, Чехова, Береста, Герцена, Магістратській, Хмельницьке шосе.
Автор публікації: Департамент у справах ЗМІ та зв'язків з громадськістю Вінницької міської ради т.: 59-51-85; 59-53-10; 59-52-44

Источник → https://www.vmr.gov.ua/Lists/CityNews/ShowNews.aspx?ID=8289

Предварительный просмотр материала    (открыть сайт)