Новости Винницы : Мы в Фейсбуке Новости Винницы : Мы в твиттере RSS Лента новостей: Винница и Винницкая область email рассылки по Виннице

Вінниця запрошує на бізнес інтенсив «HoReCaRestart»

2021-07-27T15:39:26+03:00

Назва: Вінниця запрошує на бізнес-інтенсив «HoReCa.Restart»
Текст:


5 серпня у Вінниці відбудеться бізнес-інтенсив «HoReCa.Restart» – традиційна подія для навчання і нетворкінгу, ініційована Business People Club та започаткована у 2018 році з метою розвитку та підтримки малого і середнього бізнесу. Захід збирає представників та експертів сфери гостинності, які розповідають про свої фірмові секрети, діляться досвідом і дають відповіді на питання учасників.

У 2021 захід проводиться в рамках ініціативи «COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ» проєкту «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини, і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. 

Мета цього проєкту – створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств, підтримка інновацій та стимулювання експорту, що є шляхом до сталого й рівномірного економічного зростання. «COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКА» у Вінниці створена на базі Business People Club та обслуговує Вінницьку, Хмельницьку і Житомирську області, а також інші регіони України за запитом.

Партнерами бізнес-інтенсиву є Вінницька міська рада та Вінницька асоціація гостинності «ХлібСіль».

Цьогоріч «HoReCa.Restart» проходитиме паралельно у двох форматах: офлайн (ресторан Mont Blanc, для обмеженого кола учасників) та онлайн. 
Реєстрація на участь в обох форматах відбувається на сайті https://bpc.in.ua/horeca .

Під час заходу кращі національні спікери, коучі та ментори дадуть концентрат корисної інформації, презентують практичні кейси та обговорять з учасниками новітні тенденції бізнес-середовища у готельно-ресторанній сфері. Серед тем, які будуть обговорюватися:
  • Технології створення сильного бренду та фірмового стилю закладу
  • Планування розвитку і масштабування закладу гостинності
  • Світові та українські тренди ресторанного і готельного бізнесу
  • Виведення сервісу на новий якісний рівень
  •  Формування команди професіоналів
Отримані знання допоможуть підприємцям покращити навички ведення власного бізнесу, збільшити прибуток та впізнаваність закладу у сфері гостинності.
Автор публікації: Департамент у справах ЗМІ та зв'язків з громадськістю Вінницької міської ради т.: 59-51-85; 59-53-10; 59-52-44

Источник → https://www.vmr.gov.ua/Lists/CityNews/ShowNews.aspx?ID=8291

Предварительный просмотр материала    (открыть сайт)