Новости Винницы : Мы в Фейсбуке Новости Винницы : Мы в твиттере RSS Лента новостей: Винница и Винницкая область email рассылки по Виннице

Сергій Моргунов розповів про будівництво спортивного ядра біля 29 ї школи

2021-07-28T09:19:06+03:00

Назва: Сергій Моргунов розповів про будівництво спортивного ядра біля 29-ї школи
Текст:

На будівельному майданчику біля 29-ї школи вимальовуються контури нового спортивного ядра. Тут можна буде займатись різними видами спорту, серед яких - баскетбол, футбол, волейбол. Для глядачів зроблять трибуни. Про це розповів на своїй сторінці у Фейсбук міський голова Сергій Моргунов.

Будівельні роботи у розпалі. Вже влаштовують основи під футбольне поле, волейбольний та баскетбольний майданчики. Готують фундамент під глядацькі трибуни. Встановлюють огородження майбутнього комплексу та викладають плиткою тротуари.

Попереду ще облаштування інших зон та встановлення обладнання. Восени тут вже займатимуться діти. Підрядник запевняє: роботи йдуть за графіком.

«Сучасний стадіон біля кожної школи. Маю велике бажання реалізувати цю мету для Вінниці. Нові повноцінні спортмайданчики за останні роки з'явились біля 12 закладів. А оновити різним чином спортивну базу вдалось для 30 з 37 шкіл, а також Палацу дітей та юнацтва. І зараз вже готуємо до втілення інші проекти комплексного перетворення застарілих стадіонів», - каже Сергій Моргунов. 


Источник → https://www.vmr.gov.ua/Lists/CityNews/ShowNews.aspx?ID=8292

Предварительный просмотр материала    (открыть сайт)
   Еще в разделе ↓↓↓