Новости Винницы : Мы в Фейсбуке Новости Винницы : Мы в твиттере RSS Лента новостей: Винница и Винницкая область email рассылки по Виннице

У медичному містечку на Вишеньці облаштовують зону очікування та відпочинку

2021-07-29T09:01:55+03:00

Назва: У медичному містечку на Вишеньці облаштовують зону очікування та відпочинку
Текст:

SV_03342.jpgУ Вінницькій міській територіальній громаді продовжують реалізовувати проєкти-переможці в рамках конкурсу «Бюджет громадських ініціатив». Завершується реалізація великого проєкту «Комфортний простір очікування та відпочинку пацієнтів медичного містечка на Вишеньці». Його підтримали 332 вінничанина. 

Роботи на об'єкті розпочалися на початку липня. У внутрішньому дворі медичних закладів розрівняли ґрунт, влаштували вирівнювальні шари основи з піщано-гравійної суміші, улаштували покриття з тротуарної плитки, встановили лавки та урни для сміття. А також висадили кущі та багаторічні квіти. 

«Ініціаторами облаштування зони відпочинку та очікування у медичному містечку були представники колективів міської лікарні №1 та ЦПМСД №3. Саме вони подали проєкт на конкурс «Бюджет громадських ініціатив». Вінничани його підтримали. Проєкт майже реалізовано і ми уже бачимо результати. Вінничани, які прийшли до амбулаторії можуть зачекати прийому лікаря в комфортних умовах, на гарному майданчику», - розповіла заступниця директора департаменту охорони здоров'я Вінницької міської ради Світлана Стефанкова.  

У планах встановити ще альтанку. 

Відзначимо, що у Вінницькій міській територіальній громаді цьогоріч реалізовують  17 проєктів, які в 2020 році перемогли у конкурсі «Бюджет громадських ініціатив». 

SV_03348.jpg

SV_03342.jpg
Автор публікації: Департамент у справах ЗМІ та зв'язків з громадськістю Вінницької міської ради т.: 59-51-85; 59-53-10; 59-52-44

Источник → https://www.vmr.gov.ua/Lists/CityNews/ShowNews.aspx?ID=8296

Предварительный просмотр материала    (открыть сайт)
   Еще в разделе ↓↓↓