Новости Винницы : Мы в Фейсбуке Новости Винницы : Мы в твиттере RSS Лента новостей: Винница и Винницкая область email рассылки по Виннице

Сергій Моргунов повідомив коли відкриється новий дитячий садочок на Тяжилові

2021-07-29T12:13:12+03:00

Назва: Сергій Моргунов повідомив, коли відкриється новий дитячий садочок на Тяжилові
Текст:


У Вінниці незабаром відкриється дитячий садочок №33, розташований на розі вулиць Ватутіна та Миколи Битинського. У закладі тривають останні приготування до прийому маленьких відвідувачів. Про це повідомив міський голова Сергій Моргунов.

Дитячий садочок №33 розрахований на шість груп, а саме: дві  - для дітей раннього віку та чотири - для дітей дошкільного віку.  Садочок збудували за кошти інвестора поблизу одного із житлових комплексів. А оснащують - за рахунок бюджету територіальної громади: це технологічне обладнання, меблі, інвентар, облаштування ігрових майданчиків.  

Наразі у закладі монтують обладнання, розставляють меблі у кімнатах та завершують благоустрій прилеглої території.

Для цікавих занять з фізичної культури у спортивній залі передбачений скеледром та гамаки для флай-йоги. В актовій залі уже встановили інтерактивну дошку, цифрове піаніно, планують ще облаштувати авансцену для дитячих вистав. 

Загалом на обладнання садочка виділили понад 5 млн грн з бюджету територіальної громади. 

«Садочок «Дивосвіт». Оснащуємо нове приміщення. З кожним днем – тут стає все більш затишно. Готуємось зустріти перших маленьких вихованців вже до початку нового навчального року. Для дітей має бути усе найкраще», - написав на своїй сторінці фейсбук міський голова Сергій Моргунов.

Зазначимо, що також будується двоповерховий новий дитячий садочок по Немирівському шосе, 94-К. Будівлю зводить інвестор. Заклад дошкільної освіти розрахований на 6 груп, його зможуть відвідувати близько 110 маленьких вінничан.
Автор публікації: Департамент у справах ЗМІ та зв'язків з громадськістю Вінницької міської ради т.: 59-51-85; 59-53-10; 59-52-44

Источник → https://www.vmr.gov.ua/Lists/CityNews/ShowNews.aspx?ID=8297

Предварительный просмотр материала    (открыть сайт)