Новости Винницы : Мы в Фейсбуке Новости Винницы : Мы в твиттере RSS Лента новостей: Винница и Винницкая область email рассылки по Виннице

На стадіоні у мікрорайоні Пирогове заасфальтували бігові доріжки та зробили майданчик під трибуну

2021-09-23T14:15:01+03:00

Назва: На стадіоні у мікрорайоні Пирогове заасфальтували бігові доріжки та зробили майданчик під трибуну
Текст:

Пирогово (1).jpgУ минулому році у мікрорайоні  Пирогове побудували новий стадіон. А нещодавно навколо нього зробили бігові доріжки. Також поклали плитку на місці, де встановлять глядацькі трибуни. Облаштували водовідведення.

У 2020 році завдяки ініціативі жителів мікрорайону  Пирогове, було побудоване поле для міні-футболу. Цей проєкт став один з переможців конкурсу «Бюджет громадських ініціатив». Тоді на полі постелили штучне покриття європейського виробника та встановили опори з LED-світильниками.

Пирогово (2).jpgНа новому полі молодь активно проводить своє дозвілля та грає у футбол. Для того, щоб додатково забезпечити умови для занять фізкультурою і спортом, тут нещодавно провели ряд робіт.

Директор департаменту комунального господарства та благоустрою міської ради Юрій Семенюк розповів, що на минулому тижні завершили роботи з асфальтування бігових доріжок навколо стадіону. Тепер тут всі охочі можуть займатись бігом. Між цими доріжками та футбольним полем поклали плитку, облаштували водовідведення.

Також вже підготовлене місце для глядацької трибуни. Тут поклали плитку. Саму трибуну встановлять за кілька тижнів. 


Источник → https://www.vmr.gov.ua/Lists/CityNews/ShowNews.aspx?ID=8518

Предварительный просмотр материала    (открыть сайт)