Новости Винницы : Мы в Фейсбуке Новости Винницы : Мы в твиттере RSS Лента новостей: Винница и Винницкая область

Фінансування лікування та реабілітації військових має бути збільшено у 26 раза Олег Мейдич(Прес служба ВО "Батьківщина")

2023-05-26T17:00:00+03:00

'laquo;Наша команда переконана і добиватиметься того, щоб на лікування військовослужбовців виділялося у 2,6 раза більше коштів. Крім того, за'nbsp;'nbsp;ними мають зберігатися 'laquo;бойові'raquo; виплати та доплати в повному обсязі на час лікування й реабілітації. А процедура оформлення документів, необхідних для отримання коштів, має бути'nbsp;негайно спрощена, і цим мають займатися військові частини'raquo;, - наголошує народний депутат України від ВО 'laquo;Батьківщина'raquo; від Вінниччини ОЛЕГ МЕЙДИЧ. Лідерка 'laquo;Батьківщини'raquo; Юлія Тимошенко пропонує, щоб на лікування військовослужбовців, які боронять Україну, виділялося у 2,6 раза більше фінансів саме'nbsp; у порівнянні з лікуванням цивільних, адже у воєнних шпиталях не вистачає грошей: 'laquo;Такі лікарні мають бути першим 'nbsp;пріоритетом і не повинні фінансуватися по залишковому принципу'raquo;. Протезування повинно бути на найвищому технологічному рівні, а держава має закуповувати найкращі протези у світових виробників і стояти на заваді 'laquo;дерибану'raquo; заводів з протезування. Поміж пріоритетів, на думку Тимошенко,'nbsp;повинно бути й створення мережі сучасних реабілітаційних центрів та хоспісів для лікування військовослужбовців з інвалідністю. Суттєвого осучаснення, за її словами, потребує також національний перелік медикаментів для лікування поранених бійців, які купуються за державний кошт. 'laquo;Крім того, не мусять поранені бійці це оформлювати. Це має зробити день у день військова частина, щоб наші поранені герої мали і грошове утримання, і всі надбавки'raquo;, 'ndash; зазначає ОЛЕГ МЕЙДИЧ. Лікування поранених героїв має відбуватися до повного одужання, не може бути обмежено в термінах і має включати також реабілітацію. 'nbsp;Саме наша команда 'laquo;Батьківщини'raquo; добилася ухвалення постанови уряду про збільшення в 1,5 раза зарплати медикам, які працюють в зоні бойових дій. Саме наша команда домовилася про те, щоб негайно коригувати протоколи та Нацперелік медикаментів. Саме команда 'laquo;Батьківщини'raquo; домовилася про те, що зараз розглядається питання про підняття у 2,6 раза тарифів на лікування та харчування військових.

Источник → https://vn.20minut.ua/novini-kompanij/finansuvannya-likuvannya-ta-reabilitatsiyi-viyskovih-mae-buti-zbilshen-11800268.html

Предварительный просмотр материала    (открыть сайт)
   Еще в разделе ↓↓↓