Новости Винницы : Мы в Фейсбуке Новости Винницы : Мы в твиттере RSS Лента новостей: Винница и Винницкая область

ЧЄ 2024 Англія здобула вольову перемогу над Нідерландами

2024-07-11T00:01:54+03:00

ЧЄ-2024. Матч №49 1/2 фіналу. Нідерланди '#8212; Англія '#8212; 1:2 Завершився матч 1/2 фіналу Євро-2024 між збірними Нідерландів та Англії. Зустріч відбулася на стадіоні '#171;Сигнал Ідуна Парк'#187; у Дортмунді. На сьомій хвилині відкрив рахунок у матчі півзахисник збірної Нідерландів Хаві Сімонс, пробивши з-за меж штрафного майданчика суперника в дальню дев'#8217;ятку. Після цього у таймі домінували ['#8230;]

Сообщение ЧЄ-2024. Англія здобула вольову перемогу над Нідерландами появились сначала на Новини України та світу.

Предварительный просмотр материала    (открыть сайт)