В окупованому з 2014 року Луганську (приблизно 85 кілометрів до найближчої ділянки фронту) згоріла автозаправна станція з військовою технікою російських окупантів. Про це з посиланням на місцевих жителів та оприлюднені ними в соціальних мережах відео та фотографії повідомив Телеграм-канал «Трикутник», який висвітлює хід бойових дій на Куп'янському, Лиманському та Сіверському напрямках. На роликах видно дуже ['#8230;]
Сообщение У Луганську знищили військові вантажівки окупантів появились сначала на Новини України та світу.