Вчора, 2 жовтня 2025 року, Україна провела черговий комбінований обмін, визволивши з російської неволі 205 українських громадян — 185 військових та 20 цивільних. Спочатку повідомлялося про повернення трьох військових з Вінниччини. Однак ця кількість зросла: додому повертається ще один наш земляк — мешканець Тульчинського району. {photo_gallery id=58057|} {photo_gallery id=58058|} Четверо Героїв з Тульчинщини Серед звільнених полонених — Євген Мартинов, житель села Гарячківка Городківської громади. Тульчинська районна державна адміністрація привітала Євгена Мартинова з поверненням: «Вчора відбулась радісна подія для кожного нашого українця. Серед звільнених полонених — наш земляк, житель села Гарячківка Городківської громади Євген Мартинов. Цієї щасливій новині немає меж. Довгі місяці розлуки з рідними і близькими вже позаду». Таким чином, тепер відомо про повернення чотирьох військових з Вінницької області, які перебували в полоні з 2022 року: Андрія, Григорія, Юрія та Євгена Мартинова. Понад три роки неволі. Трьох військових з Вінниччини звільнили з полону Військовослужбовці пройдуть медичний огляд та реабілітацію, після чого повернуться на малу Батьківщину. Редакція RIA/20 хвилин, нагадаємо, має проєкт «Героям Слава!». Розповідаємо вінничанам про наших неймовірних бійців, щоб слава про них та їхню мужність летіли далеко за межі України! Нам є ким пишатися! Також ми часто пишемо про волонтерів та організації, які допомагають армії та постраждалим від війни. Всі історії зібрали у рубриці «Герої тилу». Почитати їх ви можете за посиланням. Читайте також: 100 тисяч кілометрів дорогами війни: як боєць зі Жмеринки рятує життя, ремонтуючи «еваки» «Хоробрий» Сергій Кравчук повернувся до рідної Нападівки після року неволі