Військовослужбовці Збройних сил України взяли в полон трьох штурмовиків російських окупантів. Про це з посиланням на наших захисників повідомив військовий новинний Телеграм-канал «Оперативний ЗСУ». Він оприлюднив відповідне нижченаведене відео, змонтоване з двох частин. В першій один з інтервентів робить відеоселфі, лежачи на траві, говорячи, посміхаючись: «Який гарний день, щоб йти на СВО». В другій частині ['#8230;]
Сообщение ЗСУ взяли в полон групу ворожих штурмовиків появились сначала на Новини України та світу.