Військовослужбовці 422-го окремого полку безпілотних систем «Luftwaffe» Сил БС Збройних сил України знищили дві чергові автомобільні цистерни з пальним російських загарбників на трасі поблизу окупованого міста Мелітополь (75 кілометрів до найближчої ділянки фронту). Про це служба зв'язків з громадськістю підрозділу повідомила на своїх офіційних медіаресурсах, оприлюднивши нижченаведені фотографії палаючих бензовозів, зроблені безпілотними літальними апаратами. Вірогідно, ['#8230;]
Сообщение ЗСУ спалили бензовози окупантів біля Мелітополя появились сначала на Новини України та світу.